Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

Szukasz idealnego miejsca na pierwsze spotkanie z osobą, która ci się podoba? Brakuje ci pomysłów lub boisz się, że popełnisz błąd? Sprawdź, gdzie najlepiej się wybrać.

Pierwsza randka to z pewnością bardzo ważny moment zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony i nie popełnić żadnego błędu. Planując spotkanie warto przede wszystkim zastanowić się nad wyborem odpowiedniego miejsca. Zazwyczaj bywa tak, że to mężczyzna zaprasza kobietę i do niego należy decyzja, szczególnie jeśli chce w jakiś sposób zaskoczyć kobietę. Oczywiście wybór może być również wspólny. Wszystko zależy od waszych wcześniejszych relacji oraz ustaleń.

Miejsc na spotkanie jest naprawdę wiele, ale kiedy przychodzi moment randki trudno nam się zdecydować. Boimy się, że popełnimy błąd, że dane miejsce może nie spodobać się zaproszonej osobie, że oboje będziecie czuli się niezręcznie. Dobrze jeśli wcześniej spróbujemy dowiedzieć się o zainteresowaniach drugiej osoby, o jej guście oraz ulubionej formie rozrywki. Pamiętajmy jednak, że nie warto wybierać czegoś, co nie będzie odpowiadać nam samym. Obie strony powinny czuć się komfortowo i być w pełni zadowolone.

Gdzie ją zabrać?

Wszystko oczywiście zależy od waszych wspólnych relacji, od tego na ile się już znacie. Dobrze jeśli każda ze stron wie o coś o swoich zainteresowaniach, wtedy zdecydowanie łatwiej wybrać jest jakieś miejsce. Pierwsza randka powinna być właściwie przemyślana, by w trakcie spotkania nie doszło do niezręcznych sytuacji i zastanawiania się, gdzie można pójść.

Sprawdź stronę uwodzenie.org i dowiedz się więcej o technikach podrywu

Restauracja to jedno z najbardziej uniwersalnych i popularnych miejsc na pierwszą randkę. Jeśli planujemy kolacje w restauracji warto wcześniej zarezerwować stolik dla dwóch osób. W przeciwnym razie może się okazać, że miejsce jest przepełnione, a w innych restauracjach również wszystko zostało zajęte. Taka sytuacja mogłaby tylko stworzyć nieprzyjemną atmosferę i zdenerwowanie.

Oprócz restauracji możemy zaproponować również spacer po parku lub innym ciekawym miejscu. Dawka świeżego powietrza na pewno pozytywnie wpłynie na rozładowanie stresu. Warto wybrać miejsce, gdzie w pobliżu znajdzie się kawiarnia lub restauracja. Po spacerze będziecie mogli się dam udać, by odpocząć i porozmawiać w innych warunkach.

Można wybierać również takie miejsca, gdzie nie będziecie zdani sami na siebie. Dobrym pomysłem będzie kino, teatr czy interesujący wernisaż. To dobre rozwiązanie na początek spotkania, potem można zaproponować również kolację. Dzięki wspólnemu obejrzeniu filmu, sztuki czy wystawy będziecie mieli temat do rozmowy.

Wybór restauracji

Wybierając miejsce, w którym macie zamiar zjeść kolacje warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim należy zorientować się wcześniej jak wygląda dana restauracja. Warto wybrać lokal, który znamy lub który został nam polecony. Poza tym, sprawdźmy czy jest tam wystarczająco dużo miejsca. Zbyt mocno zatłoczone miejsce sprawi, że rozmowa może być utrudniona. Ważne jest również menu. Jeśli nie jesteśmy pewni jaką kuchnię preferuje druga strona należy postawić na coś uniwersalnego, gdzie znajdą się różnego rodzaju dania.